fbpx

Еластичен стегач за колено

Eластичен стегач за колено

  • Состав: 85% полиестер i 15% спандекс
  • Го подобрува перформансот
  • Штити од секаков вид на повреди во пределот на ногата
  • Ја подобрува циркулацијата на крвта
  • Супериорен материјал и квалитет
  • Достапен во 3 бои
Категорија:

950.00 ден 490.00 ден

Количина
Спореди