Мултифункционален џебен нож АЛАТ

270.00 ден 149.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Мултифункционален џебен нож – алат (облик и големина на визит карта)

 • Рапаво сечило
 • Остро сечило
 • Штрафцигер
 • Отворач за шишиња
 • Отворач за  конзерви
 • Лењир и компас
 • vipshop_logo
  Гарантираме најдобар квалитет за цената.

  Бесплатна Испорака

  За нарачки над 1000.00 ден.

  Квалитет по супер цени

  Наш увоз за најдобри цени

  Контакт број

  078 374-867

 • new Products