fbpx

Несесер за козметика

Модерен дизајн

149.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Несесер за козметика

Модерен дизајн и одличен квалитет со дупло зашиени рабови за поголема издржливост.

Потреба за секоја жена и девојка.

Достапен во повеќе бои.