Спидометар за велосипед

570.00 ден 250.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Спидометар за велосипед.

 • Голема прецизност.
 • Издржлив.
 • Водоотпорен.
 • Материјал: Пластика.
 • Екран: ЛЦД
 • Димензии: 46*45*19mm/1.81″*1.77″0.75″
 • Мери извозени километри. Покажува брзина на возење, дистанца, време и сл.
 • Практичен за употреба, лесен за монтажа.

 

 

 • vipshop_logo
  Гарантираме најдобар квалитет за цената.

  Бесплатна Испорака

  За нарачки над 1000.00 ден.

  Квалитет по супер цени

  Наш увоз за најдобри цени

  Контакт број

  078 374-867

 • new Products