Челичен федер за вежбање (Со отпор од 30кг.)

800.00 ден 390.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Челичен федер за вежбање со јачина на отпор од 30кг.

Зајакнување на цела група на мускули од рацете, градите и рамениот појас.

Материјал: Челик со гумени рачки на краевите.

 

 • vipshop_logo
  Гарантираме најдобар квалитет за цената.

  Бесплатна Испорака

  За нарачки над 1000.00 ден.

  Квалитет по супер цени

  Наш увоз за најдобри цени

  Контакт број

  078 374-867

 • new Products