fbpx

Geneva ELEGANCE

Прекрасен Матурантски Подарок 🎁

GENEVA ELEGANCE, уникатен рачен часовник со  кожен ремен.

Спецификации:

Должина на ременче: 26cm

🚚 ДОСТАВАТА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА Е БЕСПЛАТНА!

Категорија:

1,770.00 ден 290.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Geneva ELEGANCE