fbpx

Geneva PLATINIUM

GENEVA PLATINUM – Уникатен Рачен Часовник

1,770.00 ден 290.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Прекрасен Матурантски Подарок 🎁

Geneva PLATINIUM

Часовникот е достапен во три бои:

– Geneva Platinium – GOLD (Златен)

– Geneva Platinium – SILVER (Сребрен)

– Geneva Platinium – BLACK (Црн)

Материјал: Метал хром

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА