Quartz Antique Watch (Brown)

Уникален рачен часовник “Антик Дизајн”

Модел: Quartz Antique (Black).

Материјал: Метал хром

Дијаметар на часовникот – 4cm

Должина на ремече –  24cm

Дебелина на ременче – 2cm

Боја: Кафеава

 

1,500.00 ден 700.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Quartz Antique Watch (Brown)

 • vipshop_logo
  Гарантираме најдобар квалитет за цената.

  Бесплатна Испорака

  За нарачки над 1000.00 ден.

  Квалитет по супер цени

  Наш увоз за најдобри цени

  Контакт број

  078 374-867

 • new Products