Quartz Diamond “Two in LOVE”

Kомплетен сет на машки и женски рачен часовник.

Модел: Quartz Diamond Tandem

• Дебелина на часовникот: 8mm
• Дијаметар на часовникот: 40mm
• Материјал на часовникот: Метал хром
• Ширина на ременот: 20мм
• Должина на ременот: 20см

🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

3,900.00 ден 1,990.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Quartz Diamond “Two in LOVE”

Добивате два часовника машки и женски со ист дизајн.

 • vipshop_logo
  Гарантираме најдобар квалитет за цената.

  Бесплатна Испорака

  За нарачки над 1000.00 ден.

  Квалитет по супер цени

  Наш увоз за најдобри цени

  Контакт број

  078 374-867

 • new Products