fbpx

Телефонска галантерија

Showing all 9 results

1,350.00 ден 199.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање.  
350.00 ден 199.00 ден
Додади во кошничка Спореди
150.00 ден 35.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Карактеристики на производот: Достапни бои: златна и сребрена Удобен, сигурен и безбеден Хоризонтален и вертикален потпирач Може да се користи повеќе пати Ротација од 360° Компактен и тенок дизајн
190.00 ден 49.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Бренд: Натура Достапни бои: Црна, Кафеава Врста на материјал: 100% Кожа од Крокодил Достапни за моделите на iPhone За SAMSUNG и HUAWEI работиме по нарачка и се чека од 7 до 10 дена.
6,100.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Бренд: Натура Достапни бои: Црна, Сива, Зелена, Кафеава Врста на материјал: 100% Кожа од риба PearlFish Достапни за моделите на iPhone За моделите на SAMSUNG и HUAWEI работиме по нарачка и се чека од 7 до 10 дена.
3,600.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Полнач за мобилен телефон Samsung во боја по избор: Бела Црна Моќност на батеријата: AC/DC220V – 5V
220.00 ден 99.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Нека никогаш повеќе не ви падне телефонот од рака Разни модели димензии и бои Одличен моден додаток за секој телефон
25.00 ден
Додади во кошничка Спореди
129.00 ден
Додади во кошничка Спореди

Showing all 9 results