Акциска зделка

“Go-Belt” Појас за разни спортски активности како велосипедизам, трчање, планинарење и сл. Погоден за мобилен телефон, клјучеви, паричник и сл.
450.00 ден 299.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Geneva PLATINIUM

No rating
GENEVA PLATINUM – Уникатен Рачен Часовник
1,770.00 ден 290.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique (Gold). Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја на ременче: Кафеава Боја на часовник: Златна  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique (Black). Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја: Црна  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја на ременче: Сина Боја на часовник: Црна 🚚 ДОСТАВАТА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА Е БЕСПЛАТНА!
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique (Black). Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја: Кафеава  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Kомплетен сет на машки и женски рачен часовник. Модел: Quartz Diamond Tandem • Дебелина на часовникот: 8mm • Дијаметар на часовникот: 40mm • Материјал на часовникот: Метал хром • Ширина на ременот: 20мм • Должина на ременот: 20см 🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
3,900.00 ден 1,990.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Само оваа недела акциска цена со 50% попуст. Женски рачен часовник – Quartz Diаmond Meridian (Black)    
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Само оваа недела 50% попуст на женски рачен часовник Quartz Diаmond Meridian (White) Боја: Бела Должина на ременче: 23cm      
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Модерен и елегантен часовник. Само оваа недела: 50% попуст на машки рачен часовник Материјал на часовникот – Метал хром Со екој купен часовник следи и поклон – кутија за истиот!!  
1,500.00 ден 750.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Само оваа недела: 50% попуст на машки рачен часовник Mодел: SHSHD Motion Elegance Дијаметар на часовник: 4.5cm Должина на ременче: 24cm Материјал на ременче: Кожа  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
USB 2.0/1.0 (Стандард) Супер брзина Должина на кабел 1м. Достапни бои: бела и црна
250.00 ден 149.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Прикажани 1–12 од 39 резултати