fbpx

ДРОН – Quadcopter X5C

2,499.00 ден

Количина
Спореди

Опис

 

Голем домет и височина.

Лесен за контрола, добри команди.

Дозволен за употреба било каде (нема камера).

Литиумска батерија којашто се полни со УСБ полнач.

 

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!!!