fbpx

“ЛАСЕР ПОИНТЕР” ДИСТАНЦА 1000 МЕТРИ

890.00 ден

Количина
Спореди

Опис

 Професионален ласерски покажувач “Green Laser Pointer”

Дистанца 1000 метри.

Погоден за презентации, предавања.

Покажување на одредени делови при работа.

Моќна светлина.

 

Спецификација:

1.Материјал на производот: Алуминиум.

2.Димензија: 158мм х 14мм х 14мм.

3.Работи на батерии 2 х ААА.

4.Дистанца која што ја достигнува: 1000 Метри.

5.Тежина 40гр.

6.Бојата на ласерот: Зелена.

7.Бојата на телото: Црна.

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!!!