fbpx

Лед светло за аквариум 38цм

⭐ Голема Мартовска акција со повеќе од 50% попуст на Лед светло за аквариум ⭐

490.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Лед светло за аквариум 38цм

  • Боја на светлина: Бело – плава
  • Должина: 38цм
  • Број на диоди: 42 моќни лед диоди
  • Светлосното тело и кабелот се водоотпорни ИП68
  • Многу мала потрошувачка на електрична енергија. Класа ААА
  • Лед светлото се закачува со две лепенки на стаклото