fbpx

Моќна предна лампа за точак “Flesh Light”

490.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Моќна предна лампа за точак “Flesh Light”

  • Повеќе функции.
  • Голем домет.
  • Метално алуминиумско куќиште.
  • ГРАТИС батерија на полнење
  • Може да се користи и како обична рачна ламба.
  • Долг животен век на батериите.
  • Екстра додатоци во комплетот како: Сигнализација, Брза помош и сл.(Види слика)

 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!!!