fbpx

Анатомски мемори влошки

Дали посакувате поудобни обувки?

99.00 ден

Quantity
Спореди

Description

Болки во нозете? Неудобни обувки? Или едноставно посакувате поудобни обувки?!

Анатомските мемори влошки се вистинскиот производ за вас.

Дали ке одите на долго или кратко пешачење ќе ви го олеснат движењето во голема мера.

Рамни обувки или обувки на штикла, овие фантастични влошки изработени од мемори пена ке ви пружат максимална удобност при одењето.

Одговараат на секаков вид обувки, изработени се од мемори пена која што лесно се прилагодува на притисокот на стопалото и одговара на сите луѓе без разлика на годините или тежината.

На секоја мемори влошка е исцртан број кој што лесно можете да го исечете и да ги направите по точно вашиот број кој што ви одговара.

Заборавете на болките во нозете по долго пешачење или трчање!

Совршен производ за физички и спортски активности како и за секојдневна употреба.