fbpx

Педи Спин – Електричен чистач на пети

Брзо и лесно до мазни и глатки пети

250.00 ден

Quantity
Спореди

Description

Најнова револуција за нозете.
Најбрзиот начин да ги направите нозете да се чувствуваат удобно и здраво, постигнете чудесен ефект.
Тајната е PediSpin прекрасна и прецизна електрична машинка со која што нежно ќе ја отстраните мртвата и грубата кожа од вашите пети.
Плочеста површина за полирање од не’рѓосувачки челик за на крај.