fbpx

Лед рефлектор од 50W

⭐ Голема Мартовска акција со повеќе од 50% попуст на Лед рефлектор ⭐

390.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Лед рефлектор 50W

Водоотпорен ИП65

Боја на светлина: 6500К

Практичен

Нова Германска технологија со СМД лед чипови

CE и RoHs сертификати