fbpx

LED светлосен околувратник за миленичиња

Категорија:

220.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Лесно и едноставно пронаоѓање на вашето милениче. Достапни се повеќе бои. Изборот на боја се прави при подигнување на производот.