fbpx

Quartz Antique (Gold)

Уникатен рачен часовник “Антик Дизајн”

Модел: Quartz Antique “Gold”

 

390.00 ден

Quantity
Спореди

Description

Уникатен рачен часовник “Антик Дизајн”

Модел: Quartz Antique “Gold”

Материјал: Метал

Дијаметар на часовникот – 4cm

Должина на ремече –  24cm

Дебелина на ременче – 2cm

Боја на ремче: Кафеава