fbpx

Спортски компресивен стегач за цела нога

 

Спортски компресивен стегач за цела нога (еднобоен)

  • Состав: 85% полиестер i 15% спандекс
  • Го подобрува перформансот
  • Штити од секаков вид на повреди во пределот на ногата
  • Ја подобрува циркулацијата на крвта
  • Супериорен материјал и квалитет
  • Достапен во 3 бои
Категорија:

590.00 ден

Количина
Спореди