fbpx

Компјутерска галантерија

Showing all 8 results

199.00 ден
Add to cart Спореди
Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање.  
199.00 ден
Add to cart Спореди
USB 2.0/1.0 (Стандард) Супер брзина Должина на кабел 1м. Достапни бои: бела и црна
149.00 ден
Add to cart Спореди
Kompleten set na LED LENTA so jacina od 14.4W na 1 metar Setot se sostoi od: Led lenta RGB 5m./72W Led trafo 6A Led kontroler 8A Cena: 990 den.
990.00 ден
Add to cart Спореди
Развите ја интелигенцијата кај вашите деца и логичното размислување
110.00 ден
Add to cart Спореди
129.00 ден
Add to cart Спореди
99.00 ден
Add to cart Спореди
УСБ Мини Вентилатор по промитивна цена од 49 ден.
49.00 ден
Add to cart Спореди

Showing all 8 results