Shop

Прикажани 1–12 од 164 резултати

“Go-Belt” Појас за разни спортски активности како велосипедизам, трчање, планинарење и сл. Погоден за мобилен телефон, клјучеви, паричник и сл.
450.00 ден 299.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
1,900.00 ден 890.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
290.00 ден 149.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
250.00 ден 79.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Led sijalica 9W – 4 Led sijalici za samo 100 den. Specifikacii za proizvodot: Jacina: 9W Boja na svetlina: 6500K Rabotni casovi: 50.000 casa
100.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
575.00 ден 390.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
1,350.00 ден 199.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Diamond Elegance

No rating
DIAMOND ELEGANCE Уникатен рачен часовник со ремен достапен во 3 бои: црвен, кафеав, црн. Часовник со рамка изработена во облик на дијамант со специјален сјаен ефект и отсјај при движење како и реплика на дијамант поставена на 12 часот.  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Elite – Business SMART Спецификации: Должина на ремче: 21cm Материјал на ремче: Кожа  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
1,250.00 ден 590.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Full LED SPECTRUM Light светилка е создадена од сосема нова и многу моќна технологија за висококвалитетен раст на Медицинскиот Канабис но и било која друга земјоделска култура. Нејзиниот распон на светлина е без сенка и одличен. За разлика од HPS и повеќето халогени светилки повеќекратно се зголемува заштедата на енергијата и се намалува нејзината потрошувачка. Долг животен век на светилката. Безбедно и издржливо. Лесно за инсталација и работа. Со Full LED SPECTRUM светилката од ТЕСЛА ЛЕД приносот се зголемува со екстремен раст во засејувањето на вегетацијата и цветните циклуси кои резултираат со МНОГУ ГОЛЕМИ ПРИНОСИ… Гарантирано!!! Имаме огромен успех при тестирање на светлината на растенија. Нашите светилки користат исклучиво CREE Grow LED чипови: Боја – Сина (440nm 460nm), за да им помогне на растенијата да растат; Боја – Црвена (630nm 660nm), да им помогне на растенијата да цветаат. И уште неколку други типови на светлина кој што се тајна на компанијата. Овој производ е избор на секој сериозен производител на Медицински Канабис но и било која друга земјоделска култура.
7,500.00 ден 3,900.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Geneva ELEGANCE

No rating
Прекрасен Матурантски Подарок 🎁 GENEVA ELEGANCE, уникатен рачен часовник со  кожен ремен. Спецификации: Должина на ременче: 26cm 🚚 ДОСТАВАТА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА Е БЕСПЛАТНА!
1,770.00 ден 290.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Прикажани 1–12 од 164 резултати