fbpx

Електроника

Прикажани 1–12 од 16 резултати

890.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Led sijalica 9W – 4 Led sijalici za samo 100 den. Specifikacii za proizvodot: Jacina: 9W Boja na svetlina: 6500K Rabotni casovi: 50.000 casa
100.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање.  
199.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Лесно приклучување на вашите апарати со Американски или Азиски приклучок
50.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Лесно приклучување на вашите апарати со Американски или Азиски приклучок
29.00 ден
Додади во кошничка Спореди
290.00 ден
Додади во кошничка Спореди
2,499.00 ден
Додади во кошничка Спореди
79.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Kompleten set na LED LENTA so jacina od 14.4W na 1 metar Setot se sostoi od: Led lenta RGB 5m./72W Led trafo 6A Led kontroler 8A Cena: 990 den.
990.00 ден
Додади во кошничка Спореди
⭐ Голема Мартовска акција со повеќе од 50% попуст на Лед рефлектор ⭐
390.00 ден
Додади во кошничка Спореди
⭐ Голема Мартовска акција со повеќе од 50% попуст на Лед светло за аквариум ⭐
490.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање. Заштитете ги вашите картички од EMI (Електромагнетна интерфреквенција) Заштитете ги вашите информации од IC кражба на податоци, вклучувајќи лична карта, кредитна картичка, картичка за вработените
290.00 ден
Додади во кошничка Спореди

Прикажани 1–12 од 16 резултати