fbpx

Roller Gym – Вежба за торзо на две тркала

550.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Цврсти стомачни и грбни мускули – за добар изглед и добро држење

Сакате да ги зајакнете мускулите на горниот дел на телото,

но без да трошите време и пари во фитнес клубовите?

Или пак можеби сакате она малку слободно време што го имате дома да го искористите за вежбање?

Roller Gym е Вашиот најдобар избор!