Часовници и мода

Прикажани 1–12 од 33 резултати

Diamond Elegance

No rating
DIAMOND ELEGANCE Уникатен рачен часовник со ремен достапен во 3 бои: црвен, кафеав, црн. Часовник со рамка изработена во облик на дијамант со специјален сјаен ефект и отсјај при движење како и реплика на дијамант поставена на 12 часот.  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Elite – Business SMART Спецификации: Должина на ремче: 21cm Материјал на ремче: Кожа  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Geneva ELEGANCE

No rating
Прекрасен Матурантски Подарок 🎁 GENEVA ELEGANCE, уникатен рачен часовник со  кожен ремен. Спецификации: Должина на ременче: 26cm 🚚 ДОСТАВАТА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА Е БЕСПЛАТНА!
1,770.00 ден 290.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Geneva PLATINIUM

No rating
GENEVA PLATINUM – Уникатен Рачен Часовник
1,770.00 ден 290.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Mcy Key – Blue

No rating
Mcy Key – Blue, уникатен женски рачен часовник. Спецификации: Должина на ремче: 21cm Материјал на ремче: Кожа
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Mcy Key – Red

No rating
Уникатен рачен часовник Mcy Key – Red. Спецификации: Должина на ременче: 21cm Материјал на ременче: Кожа  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникатен рачен часовник Mcy Key – White. Должина на ремче: 21cm Материјал на ремче: Кожа  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique (Gold). Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја на ременче: Кафеава Боја на часовник: Златна  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique (Black). Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја: Црна  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја на ременче: Сина Боја на часовник: Црна 🚚 ДОСТАВАТА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА Е БЕСПЛАТНА!
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Уникален рачен часовник “Антик Дизајн” Модел: Quartz Antique (Black). Материјал: Метал хром Дијаметар на часовникот – 4cm Должина на ремече –  24cm Дебелина на ременче – 2cm Боја: Кафеава  
1,500.00 ден 700.00 ден
Додади во кошничка
Спореди
Kомплетен сет на машки и женски рачен часовник. Модел: Quartz Diamond Tandem • Дебелина на часовникот: 8mm • Дијаметар на часовникот: 40mm • Материјал на часовникот: Метал хром • Ширина на ременот: 20мм • Должина на ременот: 20см 🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
3,900.00 ден 1,990.00 ден
Додади во кошничка
Спореди

Прикажани 1–12 од 33 резултати