fbpx

Компјутерска галантерија

Showing all 8 results

1,350.00 ден 199.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање.  
350.00 ден 199.00 ден
Додади во кошничка Спореди
USB 2.0/1.0 (Стандард) Супер брзина Должина на кабел 1м. Достапни бои: бела и црна
250.00 ден 149.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Kompleten set na LED LENTA so jacina od 14.4W na 1 metar Setot se sostoi od: Led lenta RGB 5m./72W Led trafo 6A Led kontroler 8A Cena: 990 den.
1,450.00 ден 990.00 ден
Додади во кошничка Спореди
Развите ја интелигенцијата кај вашите деца и логичното размислување
110.00 ден
Додади во кошничка Спореди
129.00 ден
Додади во кошничка Спореди
199.00 ден 99.00 ден
Додади во кошничка Спореди
УСБ Мини Вентилатор по промитивна цена од 49 ден.
119.00 ден 49.00 ден
Додади во кошничка Спореди

Showing all 8 results