fbpx

Професионални ракавици за велосипед UCC

Обезбедете сигурно држење на воланот при возење на велосипед.

450.00 ден

Количина
Спореди

Опис

Професионални ракавици за велосипед UCC

  • Road Pro Gel Glove.
  • Нова технологија на Гел ракавици.
  • Материјал: Полиестер и гума.
  • Достапни во повеќе бои и големини.